Vrei la cinematograf?

        Filme
          Actori, regizori, scenaristi, producatori
            vezi toate rezultatele »
            Program in saptamana 20-26 noiembrie
            Rezerva bilete la telefon (021) 431.00.00

            Cinema Movieplex Cinema - București

            Program

            Octav
            (Octav)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 15:45
            Marti, 21 noiembrie 15:45
            Joi, 23 noiembrie 15:45

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 17:45, 20:00, 22:15
            Marti, 21 noiembrie 17:45, 20:00, 22:15
            Joi, 23 noiembrie 17:45, 20:00

            Zi de naștere mortală
            (Happy Death Day)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 17:45, 19:45
            Marti, 21 noiembrie 17:45
            Joi, 23 noiembrie 17:45, 19:45

            Tărâmul binecuvântat
            (God's Own Country)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 18:00, 20:00
            Marti, 21 noiembrie 18:00, 20:00
            Joi, 23 noiembrie 18:00, 20:00

            Dincolo de orizont
            (Beyond Skyline)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 18:15
            Joi, 23 noiembrie 18:15

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 20:15, 22:00
            Marti, 21 noiembrie 20:15, 22:00
            Joi, 23 noiembrie 22:00

            Vânătorul de recompense 2049
            (Blade Runner 2049 3D / Blade Runner 2)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 21:45
            Marti, 21 noiembrie 22:00

            Jigsaw: Moștenirea
            (Jigsaw / Saw: Legacy)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 22:15
            Marti, 21 noiembrie 22:30
            Joi, 23 noiembrie 22:15

            My Little Pony: Filmul
            (My Little Pony: The Movie)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:00, 14:00, 16:00
            Marti, 21 noiembrie 12:00, 14:00, 16:00
            Joi, 23 noiembrie 12:00, 14:00, 16:00

            Thor: Ragnarok
            (Thor: Ragnarok 3D / Thor 3)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:15, 14:45, 17:15, 18:30, 19:45, 21:00, 22:15
            Marti, 21 noiembrie 12:15, 14:45, 17:15, 18:30, 19:45, 21:00, 22:15
            Joi, 23 noiembrie 12:15, 14:45, 17:15, 18:30, 19:45, 21:00, 22:15

            Micul vampir
            (The Little Vampire 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:15, 14:15, 16:15
            Marti, 21 noiembrie 12:15, 14:15, 16:15
            Joi, 23 noiembrie 12:15, 14:15, 16:15

            Liga Dreptății
            (Justice League)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
            Marti, 21 noiembrie 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
            Joi, 23 noiembrie 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30

            Bigfoot Junior
            (The Son of Bigfoot 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30
            Marti, 21 noiembrie 11:00, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30
            Joi, 23 noiembrie 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
            Marti, 21 noiembrie 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
            Joi, 23 noiembrie 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30

            Suburbicon
            (Suburbicon)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:15
            Joi, 23 noiembrie 13:15

            Hawaii
            (Hawaii / Uruguay)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:30, 18:00, 20:15, 22:30
            Marti, 21 noiembrie 13:30, 18:00, 20:15, 22:30
            Joi, 23 noiembrie 13:30, 18:00, 20:15, 22:30

            Aventura piticilor
            (Gnome Alone 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:45, 15:45
            Marti, 21 noiembrie 13:45, 15:45
            Joi, 23 noiembrie 13:45, 15:45

            The Hitman's Bodyguard: Care pe care
            (The Hitman's Bodyguard)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 15:30
            Joi, 23 noiembrie 15:30

            Mame bune și nebune 2
            (A Bad Moms Christmas)
            Zile Ore
            Joi, 23 noiembrie 20:15, 22:15

            Crima din Orient Express
            (Murder on the Orient Express)
            Zile Ore
            Joi, 23 noiembrie 21:45

            Abonare newsletter

            Aboneaza-te la newsletterul FilmSi pentru a primi pe e-mail stirile care te intereseaza.

            Nici noua nu ne place spamul, asa ca iti garantam ca nu vom da email-ul tau altora.

            Abonarea s-a facut cu succes!