Vrei la cinematograf?

        Filme
          Actori, regizori, scenaristi, producatori
            vezi toate rezultatele »
            Program in saptamana 19-25 februarie
            Rezerva bilete la telefon

            Cinema City Park Cinema City - Constanta

            Program

            Primul Crăciun
            (The Star)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 13:00, 17:10
            Marti, 20 februarie 13:00, 17:10
            Miercuri, 21 februarie 13:00, 17:10
            Joi, 22 februarie 13:00, 17:10

            Coco
            (Coco 3D)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 13:10
            Marti, 20 februarie 13:10
            Miercuri, 21 februarie 13:10
            Joi, 22 februarie 13:10

            Cincizeci de umbre descătușate
            (Fifty Shades Freed)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 13:20, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19:00, 20:10, 21:20, 22:30
            Marti, 20 februarie 13:20, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19:00, 20:10, 21:20, 22:30
            Miercuri, 21 februarie 13:20, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19:00, 20:10, 21:20, 22:30
            Joi, 22 februarie 13:20, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19:00, 20:10, 21:20, 22:30

            Pantera neagră
            (Black Panther 3D)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 13:50, 14:40, 16:30, 19:10, 20:00, 22:00, 22:40
            Marti, 20 februarie 13:50, 14:40, 16:30, 19:10, 20:00, 22:00, 22:40
            Miercuri, 21 februarie 13:50, 14:40, 16:30, 19:10, 20:00, 22:00, 22:40
            Joi, 22 februarie 13:50, 14:40, 16:30, 19:10, 20:00, 22:00, 22:40

            Winchester
            (Winchester)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 14:10, 16:20, 18:30, 20:40, 22:50
            Marti, 20 februarie 14:10, 16:20, 18:30, 20:40, 22:50
            Miercuri, 21 februarie 14:10, 16:20, 18:30, 20:40, 22:50
            Joi, 22 februarie 14:10, 16:20, 18:30, 20:40, 22:50

            Firul fantomă
            (Phantom Thread)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 14:10, 16:50, 19:30, 22:10
            Marti, 20 februarie 14:10, 16:50, 19:30, 22:10
            Miercuri, 21 februarie 14:10, 16:50, 19:30, 22:10
            Joi, 22 februarie 14:10, 16:50, 19:30, 22:10

            Early Man
            (Early Man)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 14:30, 16:40, 18:40
            Marti, 20 februarie 14:30, 16:40, 18:40
            Miercuri, 21 februarie 14:30, 16:40, 18:40
            Joi, 22 februarie 14:30, 16:40, 18:40

            Ferdinand
            (Ferdinand)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 14:50
            Marti, 20 februarie 14:50
            Miercuri, 21 februarie 14:50
            Joi, 22 februarie 14:50

            Moartea lui Stalin
            (The Death of Stalin)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 14:50
            Marti, 20 februarie 14:50
            Miercuri, 21 februarie 14:50
            Joi, 22 februarie 14:50

            Pentru toţi banii din lume
            (All the Money in the World)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 15:20, 21:00
            Marti, 20 februarie 15:20, 21:00
            Miercuri, 21 februarie 15:20, 21:00
            Joi, 22 februarie 15:20, 21:00

            Strigă-mă pe numele tău
            (Call Me by Your Name)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 17:10
            Marti, 20 februarie 17:10
            Miercuri, 21 februarie 17:10
            Joi, 22 februarie 17:10

            Labirintul: Tratament letal
            (Maze Runner: The Death Cure)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 18:10
            Marti, 20 februarie 18:10
            Miercuri, 21 februarie 18:10
            Joi, 22 februarie 18:10

            Frăţia hoţilor
            (Den of Thieves)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 19:00
            Marti, 20 februarie 19:00
            Miercuri, 21 februarie 22:20
            Joi, 22 februarie 19:00

            Jumanji: Aventură în junglă
            (Jumanji: Welcome to the Jungle 3D)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 19:50, 22:20
            Marti, 20 februarie 19:50, 22:20
            Miercuri, 21 februarie 19:50
            Joi, 22 februarie 19:50, 22:20

            Cei 12 invincibili
            (12 Strong)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 20:50
            Marti, 20 februarie 20:50
            Miercuri, 21 februarie 20:50
            Joi, 22 februarie 20:50

            Proud Mary - Asasina
            (Proud Mary)
            Zile Ore
            Luni, 19 februarie 21:50
            Marti, 20 februarie 21:50
            Miercuri, 21 februarie 21:50
            Joi, 22 februarie 21:50

            Forma apei
            (The Shape of Water)
            Zile Ore
            Miercuri, 21 februarie 19:00

            Abonare newsletter

            Aboneaza-te la newsletterul FilmSi pentru a primi pe e-mail stirile care te intereseaza.

            Nici noua nu ne place spamul, asa ca iti garantam ca nu vom da email-ul tau altora.

            Abonarea s-a facut cu succes!