Vrei la cinematograf?

        Filme
          Actori, regizori, scenaristi, producatori
            vezi toate rezultatele »
            Program in saptamana 20-26 noiembrie
            Rezerva bilete la telefon

            Cinema City - Drobeta Turnu-Severin

            Program

            Familia Monstrulescu
            (Happy Family / La familia Monster 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:00
            Marti, 21 noiembrie 13:00
            Miercuri, 22 noiembrie 13:00
            Joi, 23 noiembrie 13:00

            Liga Dreptății
            (Justice League)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:00, 21:10, 22:30
            Marti, 21 noiembrie 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:00, 21:10, 22:30
            Miercuri, 22 noiembrie 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:10, 21:10, 22:30
            Joi, 23 noiembrie 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:10, 21:10, 22:30

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
            Marti, 21 noiembrie 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
            Miercuri, 22 noiembrie 13:40, 15:50, 18:00, 20:40, 22:40
            Joi, 23 noiembrie 13:40, 15:50, 18:00, 20:40, 22:40

            Bigfoot Junior
            (The Son of Bigfoot 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:50, 16:00
            Marti, 21 noiembrie 13:50, 16:00
            Miercuri, 22 noiembrie 13:50, 16:00
            Joi, 23 noiembrie 13:50, 16:00

            My Little Pony: Filmul
            (My Little Pony: The Movie)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 14:50
            Marti, 21 noiembrie 14:50
            Miercuri, 22 noiembrie 14:50
            Joi, 23 noiembrie 14:50

            Aventura piticilor
            (Gnome Alone 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 15:00
            Marti, 21 noiembrie 15:00
            Miercuri, 22 noiembrie 15:00
            Joi, 23 noiembrie 15:00

            Thor: Ragnarok
            (Thor: Ragnarok 3D / Thor 3)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 16:50, 19:30, 22:10
            Marti, 21 noiembrie 16:50, 19:30, 22:10
            Miercuri, 22 noiembrie 16:50, 19:30, 22:10
            Joi, 23 noiembrie 16:50, 19:30, 22:10

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 17:00
            Marti, 21 noiembrie 17:00
            Miercuri, 22 noiembrie 17:00
            Joi, 23 noiembrie 17:00

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 18:10
            Marti, 21 noiembrie 18:10
            Miercuri, 22 noiembrie 18:10
            Joi, 23 noiembrie 18:10

            Suburbicon
            (Suburbicon)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 19:10
            Marti, 21 noiembrie 19:10
            Miercuri, 22 noiembrie 19:10
            Joi, 23 noiembrie 19:10

            Vânătorul de recompense 2049
            (Blade Runner 2049 3D / Blade Runner 2)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 20:30
            Marti, 21 noiembrie 20:30

            Jigsaw: Moștenirea
            (Jigsaw / Saw: Legacy)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 21:30
            Marti, 21 noiembrie 21:30
            Miercuri, 22 noiembrie 21:30
            Joi, 23 noiembrie 21:30

            Mame bune și nebune 2
            (A Bad Moms Christmas)
            Zile Ore
            Miercuri, 22 noiembrie 20:00

            Crima din Orient Express
            (Murder on the Orient Express)
            Zile Ore
            Joi, 23 noiembrie 20:00

            Abonare newsletter

            Aboneaza-te la newsletterul FilmSi pentru a primi pe e-mail stirile care te intereseaza.

            Nici noua nu ne place spamul, asa ca iti garantam ca nu vom da email-ul tau altora.

            Abonarea s-a facut cu succes!