Vrei la cinematograf?

        Filme
          Actori, regizori, scenaristi, producatori
            vezi toate rezultatele »
            Program in saptamana 20-26 noiembrie
            Rezerva bilete la telefon (0264) 207.070

            Cinema City Iulius - Cluj

            Program

            Micul vampir
            (The Little Vampire 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:30
            Marti, 21 noiembrie 12:30
            Miercuri, 22 noiembrie 16:40
            Joi, 23 noiembrie 12:30

            Aventura piticilor
            (Gnome Alone 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:00, 15:00
            Marti, 21 noiembrie 13:00, 15:00
            Miercuri, 22 noiembrie 13:00, 15:00
            Joi, 23 noiembrie 13:00, 15:00

            Liga Dreptății
            (Justice League)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:20, 14:30, 15:50, 17:00, 18:20, 19:30, 20:50, 22:00
            Marti, 21 noiembrie 13:20, 14:30, 15:50, 17:00, 18:20, 19:30, 20:50, 22:00
            Miercuri, 22 noiembrie 13:20, 14:30, 16:10, 17:00, 18:30, 19:30, 21:00, 22:00
            Joi, 23 noiembrie 13:20, 14:30, 15:50, 17:00, 18:20, 19:30, 20:50, 22:00

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
            Marti, 21 noiembrie 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
            Miercuri, 22 noiembrie 12:30, 14:40, 16:50, 18:40, 20:50
            Joi, 23 noiembrie 12:30, 14:40, 16:50, 18:40, 20:50

            Bigfoot Junior
            (The Son of Bigfoot 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40
            Marti, 21 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40
            Miercuri, 22 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40
            Joi, 23 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40

            Thor: Ragnarok
            (Thor: Ragnarok 3D / Thor 3)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:50, 16:30, 19:10, 20:40, 21:50
            Marti, 21 noiembrie 13:50, 16:30, 19:10, 20:40, 21:50
            Miercuri, 22 noiembrie 13:20, 16:00, 18:50, 21:10, 21:50
            Joi, 23 noiembrie 13:50, 16:30, 19:10, 21:10, 21:50

            My Little Pony: Filmul
            (My Little Pony: The Movie)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:50, 16:00
            Marti, 21 noiembrie 13:50, 16:00
            Miercuri, 22 noiembrie 13:50, 16:00
            Joi, 23 noiembrie 13:50, 16:00

            Hawaii
            (Hawaii / Uruguay)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 14:00, 16:30, 19:00, 21:30
            Marti, 21 noiembrie 14:00, 16:30, 19:00, 21:30
            Miercuri, 22 noiembrie 14:00, 16:30, 19:00, 21:30
            Joi, 23 noiembrie 14:00, 16:30, 19:00, 21:30

            Familia Monstrulescu
            (Happy Family / La familia Monster 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 14:00, 16:00
            Marti, 21 noiembrie 14:00, 16:00
            Miercuri, 22 noiembrie 14:00, 16:00
            Joi, 23 noiembrie 14:00, 16:00

            Jigsaw: Moștenirea
            (Jigsaw / Saw: Legacy)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 14:20
            Marti, 21 noiembrie 14:20
            Joi, 23 noiembrie 14:20

            Dincolo de orizont
            (Beyond Skyline)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 16:20
            Marti, 21 noiembrie 16:20
            Joi, 23 noiembrie 16:20

            Zi de naștere mortală
            (Happy Death Day)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 16:50, 18:30
            Marti, 21 noiembrie 16:50, 18:30
            Miercuri, 22 noiembrie 16:50
            Joi, 23 noiembrie 16:50

            Amant dublu
            (Amant Double / L'amant double)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 18:00, 20:20
            Marti, 21 noiembrie 18:00, 20:20
            Miercuri, 22 noiembrie 18:00, 20:20
            Joi, 23 noiembrie 18:00, 20:20

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 18:10, 22:20
            Marti, 21 noiembrie 18:10, 22:20
            Miercuri, 22 noiembrie 18:10, 22:20
            Joi, 23 noiembrie 18:10, 22:20

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 18:50, 21:15
            Marti, 21 noiembrie 18:50, 21:15
            Miercuri, 22 noiembrie 18:50
            Joi, 23 noiembrie 18:50

            Vânătorul de recompense 2049
            (Blade Runner 2049 3D / Blade Runner 2)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 19:40
            Marti, 21 noiembrie 19:40
            Miercuri, 22 noiembrie 19:40
            Joi, 23 noiembrie 19:40

            Suburbicon
            (Suburbicon)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 20:10
            Marti, 21 noiembrie 20:10
            Miercuri, 22 noiembrie 20:10
            Joi, 23 noiembrie 20:10

            Mame bune și nebune 2
            (A Bad Moms Christmas)
            Zile Ore
            Miercuri, 22 noiembrie 19:10
            Joi, 23 noiembrie 19:10

            Crima din Orient Express
            (Murder on the Orient Express)
            Zile Ore
            Miercuri, 22 noiembrie 21:20
            Joi, 23 noiembrie 21:20

            Abonare newsletter

            Aboneaza-te la newsletterul FilmSi pentru a primi pe e-mail stirile care te intereseaza.

            Nici noua nu ne place spamul, asa ca iti garantam ca nu vom da email-ul tau altora.

            Abonarea s-a facut cu succes!