Vrei la cinematograf?

        Filme
          Actori, regizori, scenaristi, producatori
            vezi toate rezultatele »
            Program in saptamana 15-21 ianuarie
            Rezerva bilete la telefon

            Cinema Happy Cinema - Buzau

            Program

            Paddington 2
            (Paddington 2)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 12:30
            Marti, 16 ianuarie 12:30
            Miercuri, 17 ianuarie 12:20
            Joi, 18 ianuarie 12:30

            Coco
            (Coco 3D)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 13:00
            Marti, 16 ianuarie 12:40
            Miercuri, 17 ianuarie 12:40
            Joi, 18 ianuarie 12:40

            The Incredible Story of the Giant Pear
            (The Incredible Story of the Giant Pear / Den utrolige historie om den kæmpestore pære)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 13:30
            Marti, 16 ianuarie 13:30
            Miercuri, 17 ianuarie 12:30
            Joi, 18 ianuarie 12:20

            Star Wars: Ultimii Jedi
            (Star Wars: The Last Jedi 3D)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 14:30
            Marti, 16 ianuarie 14:30
            Miercuri, 17 ianuarie 14:30
            Joi, 18 ianuarie 14:30

            Capcană mortală
            (Bullet Head)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 15:20
            Marti, 16 ianuarie 17:50

            Ferdinand
            (Ferdinand)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 15:30
            Marti, 16 ianuarie 15:10
            Miercuri, 17 ianuarie 15:10
            Joi, 18 ianuarie 15:10

            Un artist numit dezastru
            (The Disaster Artist)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 17:20
            Marti, 16 ianuarie 19:50
            Miercuri, 17 ianuarie 19:30
            Joi, 18 ianuarie 19:30

            Jumanji: Aventură în junglă
            (Jumanji: Welcome to the Jungle 3D)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 17:30, 22:10
            Marti, 16 ianuarie 17:30, 22:10
            Miercuri, 17 ianuarie 17:20, 22:10
            Joi, 18 ianuarie 17:20, 22:10

            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 17:40

            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 19:30
            Marti, 16 ianuarie 19:30
            Miercuri, 17 ianuarie 19:40
            Joi, 18 ianuarie 19:40

            Te-nsori cu mine, bro'?
            (Marry Me, Dude / Épouse-moi mon pote)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 19:40

            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 20:00
            Marti, 16 ianuarie 20:00
            Miercuri, 17 ianuarie 20:00
            Joi, 18 ianuarie 20:00

            Jocuri secrete
            (Molly's Game)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 21:40
            Marti, 16 ianuarie 22:00
            Miercuri, 17 ianuarie 16:50
            Joi, 18 ianuarie 16:50

            Insidious: Ultima cheie
            (Insidious: The Last Key / Insidious: Chapter 4)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 22:20
            Marti, 16 ianuarie 22:20
            Miercuri, 17 ianuarie 17:30
            Joi, 18 ianuarie 17:30

            Minunea
            (Wonder)
            Zile Ore
            Marti, 16 ianuarie 15:30
            Miercuri, 17 ianuarie 14:30
            Joi, 18 ianuarie 14:20

            Omul spectacol
            (The Greatest Showman)
            Zile Ore
            Marti, 16 ianuarie 17:20

            Frăţia hoţilor
            (Den of Thieves)
            Zile Ore
            Miercuri, 17 ianuarie 21:40
            Joi, 18 ianuarie 21:40

            Darkest Hour
            (Darkest Hour)
            Zile Ore
            Miercuri, 17 ianuarie 22:20
            Joi, 18 ianuarie 22:20

            Abonare newsletter

            Aboneaza-te la newsletterul FilmSi pentru a primi pe e-mail stirile care te intereseaza.

            Nici noua nu ne place spamul, asa ca iti garantam ca nu vom da email-ul tau altora.

            Abonarea s-a facut cu succes!