Vrei la cinematograf?

        Filme
          Actori, regizori, scenaristi, producatori
            vezi toate rezultatele »
            Program in saptamana 20-26 noiembrie
            Rezerva bilete la telefon 031 426 0536

            Cinema Happy Cinema - Bucuresti

            Program

            Micul vampir
            (The Little Vampire 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 11:20, 15:10
            Marti, 21 noiembrie 11:35, 15:40
            Miercuri, 22 noiembrie 11:00, 15:25
            Joi, 23 noiembrie 11:00, 15:25

            My Little Pony: Filmul
            (My Little Pony: The Movie)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 11:35
            Marti, 21 noiembrie 12:20
            Miercuri, 22 noiembrie 12:00
            Joi, 23 noiembrie 12:00

            Prințesa Lebădă: Sub acoperire regală
            (The Swan Princess: Royally Undercover)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 11:50
            Marti, 21 noiembrie 11:50
            Miercuri, 22 noiembrie 11:20
            Joi, 23 noiembrie 11:20

            Aventura piticilor
            (Gnome Alone 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:00, 16:20
            Marti, 21 noiembrie 11:45, 15:50
            Miercuri, 22 noiembrie 11:30, 15:15
            Joi, 23 noiembrie 11:30, 15:15

            Suburbicon
            (Suburbicon)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:5
            Marti, 21 noiembrie 12:5
            Miercuri, 22 noiembrie 12:5
            Joi, 23 noiembrie 12:5

            Bigfoot Junior
            (The Son of Bigfoot 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:10, 17:00
            Marti, 21 noiembrie 13:40, 17:30
            Miercuri, 22 noiembrie 13:25, 17:15
            Joi, 23 noiembrie 13:25, 17:15

            Amant dublu
            (Amant Double / L'amant double)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:35
            Marti, 21 noiembrie 13:35
            Miercuri, 22 noiembrie 13:5
            Joi, 23 noiembrie 13:5

            Liga Dreptății
            (Justice League)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:55, 16:10, 18:35, 21:00
            Marti, 21 noiembrie 13:25, 16:10, 18:35, 20:00, 21:00
            Miercuri, 22 noiembrie 12:50, 16:00, 18:25, 19:25, 20:50, 21:50
            Joi, 23 noiembrie 12:50, 16:00, 18:25, 19:25, 20:50, 21:50

            Reparându-i pe cei vii
            (Heal the Living / Réparer les vivants)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:55
            Marti, 21 noiembrie 14:25
            Miercuri, 22 noiembrie 14:5
            Joi, 23 noiembrie 14:5

            Rodin
            (Rodin)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 14:15
            Marti, 21 noiembrie 14:15
            Miercuri, 22 noiembrie 14:15
            Joi, 23 noiembrie 14:15

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 15:35, 17:45, 19:50, 22:00
            Marti, 21 noiembrie 15:00, 17:5, 20:10
            Miercuri, 22 noiembrie 15:35, 17:40, 22:10
            Joi, 23 noiembrie 15:35, 17:40, 22:10

            Zi de naștere mortală
            (Happy Death Day)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 15:50, 22:5
            Marti, 21 noiembrie 22:15
            Miercuri, 22 noiembrie 21:40
            Joi, 23 noiembrie 21:40

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 15:55, 20:10
            Marti, 21 noiembrie 16:30, 20:30
            Miercuri, 22 noiembrie 16:5, 19:40
            Joi, 23 noiembrie 16:5, 19:40

            Hawaii
            (Hawaii / Uruguay)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 16:40, 19:5, 21:30
            Marti, 21 noiembrie 16:40, 19:5, 21:30
            Miercuri, 22 noiembrie 16:40, 19:5, 20:5
            Joi, 23 noiembrie 16:40, 19:5, 20:5

            Jigsaw: Moștenirea
            (Jigsaw / Saw: Legacy)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 17:50, 21:55
            Marti, 21 noiembrie 18:30, 22:30
            Miercuri, 22 noiembrie 18:00, 22:30
            Joi, 23 noiembrie 18:00, 22:30

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 18:00, 19:50

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 18:15
            Marti, 21 noiembrie 17:45, 22:25
            Miercuri, 22 noiembrie 17:10
            Joi, 23 noiembrie 17:10

            Vânătorul de recompense 2049
            (Blade Runner 2049 3D / Blade Runner 2)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 19:00, 20:30

            Thor: Ragnarok
            (Thor: Ragnarok 3D / Thor 3)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 22:10
            Marti, 21 noiembrie 19:30, 22:5
            Miercuri, 22 noiembrie 19:15, 22:00
            Joi, 23 noiembrie 19:15, 22:00

            Dincolo de orizont
            (Beyond Skyline)
            Zile Ore
            Marti, 21 noiembrie 15:50
            Miercuri, 22 noiembrie 15:20
            Joi, 23 noiembrie 15:20

            Tărâmul binecuvântat
            (God's Own Country)
            Zile Ore
            Marti, 21 noiembrie 18:00
            Miercuri, 22 noiembrie 17:30
            Joi, 23 noiembrie 17:30

            Mame bune și nebune 2
            (A Bad Moms Christmas)
            Zile Ore
            Miercuri, 22 noiembrie 19:45
            Joi, 23 noiembrie 19:45

            Crima din Orient Express
            (Murder on the Orient Express)
            Zile Ore
            Miercuri, 22 noiembrie 21:30
            Joi, 23 noiembrie 21:30

            Abonare newsletter

            Aboneaza-te la newsletterul FilmSi pentru a primi pe e-mail stirile care te intereseaza.

            Nici noua nu ne place spamul, asa ca iti garantam ca nu vom da email-ul tau altora.

            Abonarea s-a facut cu succes!