Vrei la cinematograf?

        Filme
          Actori, regizori, scenaristi, producatori
            vezi toate rezultatele »
            Program in saptamana 15-21 ianuarie
            Rezerva bilete la telefon 0314032700

            Cinema City ParkLake - Bucuresti

            Program

            Bigfoot Junior
            (The Son of Bigfoot 3D)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 12:00
            Marti, 16 ianuarie 12:00
            Miercuri, 17 ianuarie 12:00
            Joi, 18 ianuarie 12:00

            Minunea
            (Wonder)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 12:10, 14:30, 16:50, 19:10
            Marti, 16 ianuarie 12:10, 14:30, 16:50, 19:10
            Miercuri, 17 ianuarie 12:10, 14:30, 16:50, 19:10
            Joi, 18 ianuarie 12:10, 14:30, 16:50, 19:10

            Ferdinand
            (Ferdinand)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 12:30, 14:50, 17:00
            Marti, 16 ianuarie 12:30, 14:50, 17:00
            Miercuri, 17 ianuarie 12:30, 14:50, 17:00
            Joi, 18 ianuarie 12:30, 14:50, 17:00

            Jumanji: Aventură în junglă
            (Jumanji: Welcome to the Jungle 3D)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 12:40, 15:00, 16:20, 17:30, 18:50, 20:10, 21:20, 22:40
            Marti, 16 ianuarie 12:40, 15:00, 16:20, 17:30, 18:50, 20:10, 21:20, 22:40
            Miercuri, 17 ianuarie 12:40, 15:00, 16:30, 17:30, 20:10, 22:40
            Joi, 18 ianuarie 12:40, 15:00, 16:30, 17:30, 20:10, 22:40

            Coco
            (Coco 3D)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 12:40, 15:10, 17:20
            Marti, 16 ianuarie 12:40, 15:10, 17:20
            Miercuri, 17 ianuarie 12:40, 15:10, 17:20
            Joi, 18 ianuarie 12:40, 15:10, 17:20

            Un artist numit dezastru
            (The Disaster Artist)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
            Marti, 16 ianuarie 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
            Miercuri, 17 ianuarie 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
            Joi, 18 ianuarie 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00

            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
            Marti, 16 ianuarie 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
            Miercuri, 17 ianuarie 13:40, 16:20, 19:00, 21:40
            Joi, 18 ianuarie 13:40, 16:20, 19:00, 21:40

            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40
            Marti, 16 ianuarie 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40
            Miercuri, 17 ianuarie 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40
            Joi, 18 ianuarie 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40

            Omul spectacol
            (The Greatest Showman)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 14:10, 21:30
            Marti, 16 ianuarie 14:10, 21:30
            Miercuri, 17 ianuarie 14:10, 21:30
            Joi, 18 ianuarie 14:10, 21:30

            Star Wars: Ultimii Jedi
            (Star Wars: The Last Jedi 3D)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 14:10, 17:20, 20:40
            Marti, 16 ianuarie 14:10, 17:20, 20:40
            Miercuri, 17 ianuarie 14:10, 17:20, 21:50
            Joi, 18 ianuarie 14:10, 17:20, 21:50

            Paddington 2
            (Paddington 2)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 14:10
            Marti, 16 ianuarie 14:10
            Miercuri, 17 ianuarie 14:10
            Joi, 18 ianuarie 14:10

            Insidious: Ultima cheie
            (Insidious: The Last Key / Insidious: Chapter 4)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 16:20, 18:30, 20:40, 22:50
            Marti, 16 ianuarie 16:20, 18:30, 20:40, 22:50
            Miercuri, 17 ianuarie 16:20, 18:30, 20:40, 22:50
            Joi, 18 ianuarie 16:20, 18:30, 20:40, 22:50

            Jocuri secrete
            (Molly's Game)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 19:20, 22:10
            Marti, 16 ianuarie 19:20, 22:10
            Miercuri, 17 ianuarie 19:20, 22:10
            Joi, 18 ianuarie 19:20, 22:10

            Crima din Orient Express
            (Murder on the Orient Express)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 19:30, 21:50
            Marti, 16 ianuarie 19:30, 21:50
            Miercuri, 17 ianuarie 19:30
            Joi, 18 ianuarie 19:30

            Bastarzii
            (Father Figures / Bastards)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 20:00
            Marti, 16 ianuarie 20:00
            Miercuri, 17 ianuarie 20:00
            Joi, 18 ianuarie 20:00

            Capcană mortală
            (Bullet Head)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 22:20
            Marti, 16 ianuarie 22:20
            Miercuri, 17 ianuarie 22:20
            Joi, 18 ianuarie 22:20

            The Incredible Story of the Giant Pear
            (The Incredible Story of the Giant Pear / Den utrolige historie om den kæmpestore pære)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 12:00, 14:10, 16:00, 17:50
            Marti, 16 ianuarie 12:00, 14:10, 16:00, 17:50
            Miercuri, 17 ianuarie 12:00, 14:10, 16:00, 17:50
            Joi, 18 ianuarie 12:00, 14:10, 16:00, 17:50

            Darkest Hour
            (Darkest Hour)
            Zile Ore
            Miercuri, 17 ianuarie 19:00, 21:40
            Joi, 18 ianuarie 19:00, 21:40

            Frăţia hoţilor
            (Den of Thieves)
            Zile Ore
            Miercuri, 17 ianuarie 20:20
            Joi, 18 ianuarie 20:20

            Abonare newsletter

            Aboneaza-te la newsletterul FilmSi pentru a primi pe e-mail stirile care te intereseaza.

            Nici noua nu ne place spamul, asa ca iti garantam ca nu vom da email-ul tau altora.

            Abonarea s-a facut cu succes!