Vrei la cinematograf?

        Filme
          Actori, regizori, scenaristi, producatori
            vezi toate rezultatele »
            Program in saptamana 15-21 ianuarie
            Rezerva bilete la telefon

            Cinema City - Piatra Neamt

            Program

            Capcană mortală
            (Bullet Head)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 13:30, 21:10
            Marti, 16 ianuarie 13:30, 21:10
            Miercuri, 17 ianuarie 13:30, 19:00
            Joi, 18 ianuarie 13:30, 19:00

            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
            Marti, 16 ianuarie 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
            Miercuri, 17 ianuarie 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
            Joi, 18 ianuarie 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30

            Ferdinand
            (Ferdinand)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 13:50, 16:10
            Marti, 16 ianuarie 13:50, 16:10
            Miercuri, 17 ianuarie 13:50, 16:10
            Joi, 18 ianuarie 13:50, 16:10

            Coco
            (Coco 3D)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 14:10
            Marti, 16 ianuarie 14:10
            Miercuri, 17 ianuarie 14:10
            Joi, 18 ianuarie 14:10

            Minunea
            (Wonder)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 14:20, 18:50
            Marti, 16 ianuarie 14:20, 18:50
            Miercuri, 17 ianuarie 14:20, 16:40
            Joi, 18 ianuarie 14:20, 16:40

            Jumanji: Aventură în junglă
            (Jumanji: Welcome to the Jungle 3D)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 14:50, 17:20, 19:50, 22:10
            Marti, 16 ianuarie 14:50, 17:20, 19:50, 22:10
            Miercuri, 17 ianuarie 14:50, 17:20, 19:50, 22:10
            Joi, 18 ianuarie 14:50, 17:20, 19:50, 22:10

            Omul spectacol
            (The Greatest Showman)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 15:40, 18:30
            Marti, 16 ianuarie 15:40, 18:30
            Miercuri, 17 ianuarie 15:40, 18:30
            Joi, 18 ianuarie 15:40, 18:30

            Star Wars: Ultimii Jedi
            (Star Wars: The Last Jedi 3D)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 16:20, 19:20
            Marti, 16 ianuarie 16:20, 19:20
            Miercuri, 17 ianuarie 16:20, 19:20
            Joi, 18 ianuarie 16:20, 19:20

            Bastarzii
            (Father Figures / Bastards)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 16:40, 22:20
            Marti, 16 ianuarie 16:40, 22:20
            Miercuri, 17 ianuarie 22:20
            Joi, 18 ianuarie 22:20

            Jocuri secrete
            (Molly's Game)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 17:50, 20:50
            Marti, 16 ianuarie 17:50, 20:50
            Miercuri, 17 ianuarie 17:50, 21:00
            Joi, 18 ianuarie 17:50, 21:00

            Insidious: Ultima cheie
            (Insidious: The Last Key / Insidious: Chapter 4)
            Zile Ore
            Luni, 15 ianuarie 20:40, 22:50
            Marti, 16 ianuarie 20:40, 22:50
            Miercuri, 17 ianuarie 20:40, 22:50
            Joi, 18 ianuarie 20:40, 22:50

            Darkest Hour
            (Darkest Hour)
            Zile Ore
            Miercuri, 17 ianuarie 20:50
            Joi, 18 ianuarie 20:50

            Abonare newsletter

            Aboneaza-te la newsletterul FilmSi pentru a primi pe e-mail stirile care te intereseaza.

            Nici noua nu ne place spamul, asa ca iti garantam ca nu vom da email-ul tau altora.

            Abonarea s-a facut cu succes!