Vrei la cinematograf?

        Filme
          Actori, regizori, scenaristi, producatori
            vezi toate rezultatele »
            Program in saptamana 20-26 noiembrie
            Rezerva bilete la telefon (021) 386.06.00

            Cinema City Sun Plaza - Bucuresti

            Program

            My Little Pony: Filmul
            (My Little Pony: The Movie)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:00, 13:30, 15:40
            Marti, 21 noiembrie 12:00, 13:30, 15:40
            Miercuri, 22 noiembrie 12:00, 13:30, 15:40
            Joi, 23 noiembrie 12:00, 13:30, 15:40

            Micul vampir
            (The Little Vampire 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:15, 17:30
            Marti, 21 noiembrie 12:15, 17:30
            Miercuri, 22 noiembrie 12:15, 17:30
            Joi, 23 noiembrie 12:15, 17:30

            Bigfoot Junior
            (The Son of Bigfoot 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:20, 14:20, 16:30, 18:40
            Marti, 21 noiembrie 12:20, 14:20, 16:30, 18:40
            Miercuri, 22 noiembrie 12:20, 14:20, 16:30, 18:30
            Joi, 23 noiembrie 12:20, 14:20, 16:30, 18:30

            Liga Dreptății
            (Justice League)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:30, 14:00, 15:00, 16:30, 17:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
            Marti, 21 noiembrie 12:30, 14:00, 15:00, 16:30, 17:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
            Miercuri, 22 noiembrie 12:30, 14:00, 15:00, 16:30, 17:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
            Joi, 23 noiembrie 12:30, 14:00, 15:00, 16:30, 17:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30

            Hawaii
            (Hawaii / Uruguay)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
            Marti, 21 noiembrie 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
            Miercuri, 22 noiembrie 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
            Joi, 23 noiembrie 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30

            Thor: Ragnarok
            (Thor: Ragnarok 3D / Thor 3)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 12:30, 14:10, 15:10, 16:50, 17:50, 19:30, 20:30, 22:10
            Marti, 21 noiembrie 12:30, 14:10, 15:10, 16:50, 17:50, 19:30, 20:30, 22:10
            Miercuri, 22 noiembrie 12:30, 14:10, 15:10, 16:50, 17:50, 19:30, 20:30, 22:10
            Joi, 23 noiembrie 12:30, 14:10, 15:10, 16:50, 17:50, 19:30, 20:30, 22:10

            Prințesa Lebădă: Sub acoperire regală
            (The Swan Princess: Royally Undercover)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:00
            Marti, 21 noiembrie 13:00
            Miercuri, 22 noiembrie 13:00
            Joi, 23 noiembrie 13:00

            Familia Monstrulescu
            (Happy Family / La familia Monster 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:20, 15:20
            Marti, 21 noiembrie 13:20, 15:20
            Miercuri, 22 noiembrie 13:20, 15:20
            Joi, 23 noiembrie 13:20, 15:20

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:30, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
            Marti, 21 noiembrie 13:30, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
            Miercuri, 22 noiembrie 13:30, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
            Joi, 23 noiembrie 13:30, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:30, 17:50, 20:00, 22:00
            Marti, 21 noiembrie 13:30, 17:50, 20:00, 22:00
            Miercuri, 22 noiembrie 13:30, 17:50, 20:00, 22:00
            Joi, 23 noiembrie 13:30, 17:50, 20:00, 22:00

            Zi de naștere mortală
            (Happy Death Day)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
            Marti, 21 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
            Miercuri, 22 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:30, 22:40
            Joi, 23 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:30, 22:40

            Suburbicon
            (Suburbicon)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 14:10, 18:30, 21:00
            Marti, 21 noiembrie 14:10, 18:30, 21:00
            Miercuri, 22 noiembrie 14:10, 18:30, 22:30
            Joi, 23 noiembrie 14:10, 18:30, 22:30

            Aventura piticilor
            (Gnome Alone 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 14:10, 16:10
            Marti, 21 noiembrie 14:10, 16:10
            Miercuri, 22 noiembrie 14:10, 16:10
            Joi, 23 noiembrie 14:10, 16:10

            Victoria și Abdul
            (Victoria and Abdul)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 14:20
            Marti, 21 noiembrie 14:20
            Miercuri, 22 noiembrie 14:20
            Joi, 23 noiembrie 14:20

            Omul de zăpadă
            (The Snowman)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 14:50, 16:50
            Marti, 21 noiembrie 14:50, 16:50
            Miercuri, 22 noiembrie 14:50, 16:50
            Joi, 23 noiembrie 14:50, 16:50

            Octav
            (Octav)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 15:40, 20:00
            Marti, 21 noiembrie 15:40, 20:00
            Miercuri, 22 noiembrie 15:40, 20:00
            Joi, 23 noiembrie 15:40, 20:00

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 16:30, 22:20
            Marti, 21 noiembrie 16:30, 22:20
            Miercuri, 22 noiembrie 16:30, 22:20
            Joi, 23 noiembrie 16:30, 22:20

            Jigsaw: Moștenirea
            (Jigsaw / Saw: Legacy)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 17:10, 19:40, 21:50
            Marti, 21 noiembrie 17:10, 19:40, 21:50
            Miercuri, 22 noiembrie 17:10, 19:40, 21:50
            Joi, 23 noiembrie 17:10, 19:40, 21:50

            Dincolo de orizont
            (Beyond Skyline)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 17:40
            Marti, 21 noiembrie 17:40
            Miercuri, 22 noiembrie 17:40
            Joi, 23 noiembrie 17:40

            Vânătorul de recompense 2049
            (Blade Runner 2049 3D / Blade Runner 2)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 18:10, 21:20
            Marti, 21 noiembrie 18:10, 21:20
            Miercuri, 22 noiembrie 18:10
            Joi, 23 noiembrie 18:10

            Mama
            (Mother!)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 19:10, 21:40
            Marti, 21 noiembrie 19:10, 21:40
            Miercuri, 22 noiembrie 19:10, 21:40
            Joi, 23 noiembrie 19:10, 21:40

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 19:15, 21:30
            Marti, 21 noiembrie 19:15, 21:30
            Miercuri, 22 noiembrie 19:15, 21:30
            Joi, 23 noiembrie 19:15, 21:30

            Kingsman: Cercul de aur
            (Kingsman: The Golden Circle)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 20:50
            Marti, 21 noiembrie 20:50
            Miercuri, 22 noiembrie 20:40
            Joi, 23 noiembrie 20:40

            Mame bune și nebune 2
            (A Bad Moms Christmas)
            Zile Ore
            Miercuri, 22 noiembrie 20:20
            Joi, 23 noiembrie 20:20

            Crima din Orient Express
            (Murder on the Orient Express)
            Zile Ore
            Miercuri, 22 noiembrie 21:20
            Joi, 23 noiembrie 21:20

            Abonare newsletter

            Aboneaza-te la newsletterul FilmSi pentru a primi pe e-mail stirile care te intereseaza.

            Nici noua nu ne place spamul, asa ca iti garantam ca nu vom da email-ul tau altora.

            Abonarea s-a facut cu succes!