Vrei la cinematograf?

        Filme
          Actori, regizori, scenaristi, producatori
            vezi toate rezultatele »
            Program in saptamana 20-26 noiembrie
            Rezerva bilete la telefon (0232) 208.400

            Cinema City - Iasi

            Program

            Suburbicon
            (Suburbicon)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:10
            Marti, 21 noiembrie 13:10
            Miercuri, 22 noiembrie 13:10
            Joi, 23 noiembrie 13:10

            Liga Dreptății
            (Justice League)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 13:50, 15:00, 16:20, 17:30, 18:50, 20:00, 21:20, 22:30
            Marti, 21 noiembrie 13:50, 15:00, 16:20, 17:30, 18:50, 20:00, 21:20, 22:30
            Miercuri, 22 noiembrie 13:50, 15:00, 16:20, 17:30, 18:50, 20:00, 21:50, 22:30
            Joi, 23 noiembrie 13:50, 15:00, 16:20, 17:30, 18:50, 20:00, 21:50, 22:30

            Bigfoot Junior
            (The Son of Bigfoot 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 14:00, 15:30
            Marti, 21 noiembrie 14:00, 15:30
            Miercuri, 22 noiembrie 13:30, 15:30
            Joi, 23 noiembrie 13:30, 15:30

            Aventura piticilor
            (Gnome Alone 3D)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 14:40
            Marti, 21 noiembrie 14:40
            Miercuri, 22 noiembrie 14:40
            Joi, 23 noiembrie 14:40

            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 16:00, 18:10, 20:20, 22:40
            Marti, 21 noiembrie 16:00, 18:10, 20:20, 22:40
            Miercuri, 22 noiembrie 15:30, 17:40, 19:50, 22:50
            Joi, 23 noiembrie 15:30, 17:40, 19:50, 22:50

            Thor: Ragnarok
            (Thor: Ragnarok 3D / Thor 3)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 16:40, 17:50, 19:15, 22:00
            Marti, 21 noiembrie 16:40, 17:50, 19:15, 22:00
            Miercuri, 22 noiembrie 16:40, 17:50, 19:15, 22:00
            Joi, 23 noiembrie 16:40, 17:50, 19:15, 22:00

            Hawaii
            (Hawaii / Uruguay)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 20:30
            Marti, 21 noiembrie 20:30
            Miercuri, 22 noiembrie 20:30
            Joi, 23 noiembrie 20:30

            Jigsaw: Moștenirea
            (Jigsaw / Saw: Legacy)
            Zile Ore
            Luni, 20 noiembrie 22:50
            Marti, 21 noiembrie 22:50

            Mame bune și nebune 2
            (A Bad Moms Christmas)
            Zile Ore
            Miercuri, 22 noiembrie 21:20

            Crima din Orient Express
            (Murder on the Orient Express)
            Zile Ore
            Joi, 23 noiembrie 21:20

            Abonare newsletter

            Aboneaza-te la newsletterul FilmSi pentru a primi pe e-mail stirile care te intereseaza.

            Nici noua nu ne place spamul, asa ca iti garantam ca nu vom da email-ul tau altora.

            Abonarea s-a facut cu succes!