Vrei la cinematograf?

        Filme
          Actori, regizori, scenaristi, producatori
            vezi toate rezultatele »
            Program in saptamana 13-19 noiembrie
            Rezerva bilete la telefon (0365) 423.000

            Cinema City Shopping City - Ploiesti

            Program

            Familia Monstrulescu
            (Happy Family / La familia Monster 3D)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 13:00
            Marti, 14 noiembrie 13:00
            Miercuri, 15 noiembrie 13:00
            Joi, 16 noiembrie 13:00
            Vineri, 17 noiembrie 18:30
            Sambata, 18 noiembrie 12:10, 18:30
            Duminica, 19 noiembrie 12:10, 18:30
            Luni, 20 noiembrie 18:30
            Marti, 21 noiembrie 18:30
            Miercuri, 22 noiembrie 18:30
            Joi, 23 noiembrie 18:30

            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 13:30, 15:30, 17:30, 19:50, 21:50
            Marti, 14 noiembrie 13:30, 15:30, 17:30, 19:50, 21:50
            Miercuri, 15 noiembrie 13:30, 15:30, 17:30, 19:50, 21:50
            Joi, 16 noiembrie 13:30, 15:30, 17:30, 19:50, 21:50
            Vineri, 17 noiembrie 17:40, 21:50
            Sambata, 18 noiembrie 17:40, 21:50
            Duminica, 19 noiembrie 17:40, 21:50
            Luni, 20 noiembrie 17:40, 21:50
            Marti, 21 noiembrie 17:40, 21:50
            Miercuri, 22 noiembrie 17:40, 21:50
            Joi, 23 noiembrie 17:40, 21:50

            Micul vampir
            (The Little Vampire 3D)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 13:30, 15:30, 17:20
            Marti, 14 noiembrie 13:30, 15:30, 17:20
            Miercuri, 15 noiembrie 13:30, 15:30, 17:20
            Joi, 16 noiembrie 13:30, 15:30, 17:20
            Vineri, 17 noiembrie 14:10, 16:10
            Sambata, 18 noiembrie 11:50, 14:10, 16:10
            Duminica, 19 noiembrie 11:50, 14:10, 16:10
            Luni, 20 noiembrie 14:10, 16:10
            Marti, 21 noiembrie 14:10, 16:10
            Miercuri, 22 noiembrie 14:10, 16:10
            Joi, 23 noiembrie 14:10, 16:10

            Thor: Ragnarok
            (Thor: Ragnarok 3D / Thor 3)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 13:40, 15:20, 16:20, 18:00, 19:00, 20:40, 21:40
            Marti, 14 noiembrie 13:40, 15:20, 16:20, 18:00, 19:00, 20:40, 21:40
            Miercuri, 15 noiembrie 13:40, 14:30, 16:20, 17:10, 19:00, 20:30, 21:40
            Joi, 16 noiembrie 13:40, 14:30, 16:20, 17:10, 19:00, 20:30, 21:40
            Vineri, 17 noiembrie 13:40, 16:20, 18:00, 19:00, 20:40, 21:40
            Sambata, 18 noiembrie 13:40, 16:20, 18:00, 19:00, 20:40, 21:40
            Duminica, 19 noiembrie 13:40, 16:20, 18:00, 19:00, 20:40, 21:40
            Luni, 20 noiembrie 13:40, 16:20, 18:00, 19:00, 20:40, 21:40
            Marti, 21 noiembrie 13:40, 16:20, 18:00, 19:00, 20:40, 21:40
            Miercuri, 22 noiembrie 13:40, 16:20, 18:00, 19:00, 20:40, 22:00
            Joi, 23 noiembrie 13:40, 16:20, 18:00, 19:00, 20:40, 22:00

            Kingsman: Cercul de aur
            (Kingsman: The Golden Circle)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 13:40
            Marti, 14 noiembrie 13:40
            Miercuri, 15 noiembrie 13:40
            Joi, 16 noiembrie 13:40
            Sambata, 18 noiembrie 12:20
            Duminica, 19 noiembrie 12:20

            My Little Pony: Filmul
            (My Little Pony: The Movie)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 13:40, 15:50
            Marti, 14 noiembrie 13:40, 15:50
            Miercuri, 15 noiembrie 13:40, 15:50
            Joi, 16 noiembrie 13:40, 15:50
            Vineri, 17 noiembrie 13:20, 15:30
            Sambata, 18 noiembrie 11:10, 13:20, 15:30
            Duminica, 19 noiembrie 11:10, 13:20, 15:30
            Luni, 20 noiembrie 13:20, 15:30
            Marti, 21 noiembrie 13:20, 15:30
            Miercuri, 22 noiembrie 13:20, 15:30
            Joi, 23 noiembrie 13:20, 15:30

            Bigfoot Junior
            (The Son of Bigfoot 3D)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40
            Marti, 14 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40
            Miercuri, 15 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40
            Joi, 16 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40
            Vineri, 17 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40
            Sambata, 18 noiembrie 11:40, 13:40, 15:40, 17:40
            Duminica, 19 noiembrie 11:40, 13:40, 15:40, 17:40
            Luni, 20 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40
            Marti, 21 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40
            Miercuri, 22 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40
            Joi, 23 noiembrie 13:40, 15:40, 17:40

            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
            Marti, 14 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
            Miercuri, 15 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
            Joi, 16 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
            Vineri, 17 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
            Sambata, 18 noiembrie 11:50, 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
            Duminica, 19 noiembrie 11:50, 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
            Luni, 20 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
            Marti, 21 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
            Miercuri, 22 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:40, 22:30
            Joi, 23 noiembrie 14:00, 16:10, 18:15, 20:40, 22:30

            Zi de naștere mortală
            (Happy Death Day)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 14:10, 16:30, 18:40, 20:20, 22:20
            Marti, 14 noiembrie 14:10, 16:30, 18:40, 20:20, 22:20
            Miercuri, 15 noiembrie 14:10, 16:30, 18:40, 21:00, 22:40
            Joi, 16 noiembrie 14:10, 16:30, 18:40, 21:00, 22:40
            Vineri, 17 noiembrie 16:30, 19:50, 22:50
            Sambata, 18 noiembrie 16:30, 19:50, 22:50
            Duminica, 19 noiembrie 16:30, 19:50, 22:50
            Luni, 20 noiembrie 16:30, 19:50, 22:50
            Marti, 21 noiembrie 16:30, 19:50, 22:50
            Miercuri, 22 noiembrie 16:30, 19:50, 22:50
            Joi, 23 noiembrie 16:30, 19:50, 22:50

            Aventura piticilor
            (Gnome Alone 3D)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 14:30, 16:30, 18:30
            Marti, 14 noiembrie 14:30, 16:30, 18:30
            Miercuri, 15 noiembrie 14:30, 16:30, 18:30
            Joi, 16 noiembrie 14:30, 16:30, 18:30
            Vineri, 17 noiembrie 14:30, 16:30
            Sambata, 18 noiembrie 12:30, 14:30, 16:30
            Duminica, 19 noiembrie 12:30, 14:30, 16:30
            Luni, 20 noiembrie 14:30, 16:30
            Marti, 21 noiembrie 14:30, 16:30
            Miercuri, 22 noiembrie 14:30, 16:30
            Joi, 23 noiembrie 14:30, 16:30

            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 15:10, 17:40, 19:40, 22:10
            Marti, 14 noiembrie 15:10, 17:40, 19:40, 22:10
            Miercuri, 15 noiembrie 15:10, 17:40, 19:40, 22:10
            Joi, 16 noiembrie 15:10, 17:40, 19:40, 22:10
            Vineri, 17 noiembrie 19:40, 22:00
            Sambata, 18 noiembrie 19:40, 22:00
            Duminica, 19 noiembrie 19:40, 22:00
            Luni, 20 noiembrie 19:40, 22:00
            Marti, 21 noiembrie 19:40, 22:00
            Miercuri, 22 noiembrie 19:40, 22:40
            Joi, 23 noiembrie 19:40, 22:40

            Dincolo de orizont
            (Beyond Skyline)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 15:20, 19:10, 21:20
            Marti, 14 noiembrie 15:20, 19:10, 21:20
            Miercuri, 15 noiembrie 15:20, 19:10, 21:20
            Joi, 16 noiembrie 15:20, 19:10, 21:20
            Vineri, 17 noiembrie 15:20, 22:10
            Sambata, 18 noiembrie 11:50, 15:20, 22:10
            Duminica, 19 noiembrie 11:50, 15:20, 22:10
            Luni, 20 noiembrie 15:20, 22:10
            Marti, 21 noiembrie 15:20, 22:10
            Miercuri, 22 noiembrie 15:20, 22:10
            Joi, 23 noiembrie 15:20, 22:10

            Octav
            (Octav)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 16:30
            Marti, 14 noiembrie 16:30
            Miercuri, 15 noiembrie 16:30
            Joi, 16 noiembrie 16:30
            Vineri, 17 noiembrie 15:30
            Sambata, 18 noiembrie 15:30
            Duminica, 19 noiembrie 15:30
            Luni, 20 noiembrie 15:30
            Marti, 21 noiembrie 15:30
            Miercuri, 22 noiembrie 15:30
            Joi, 23 noiembrie 15:30

            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 17:40, 19:50
            Marti, 14 noiembrie 17:40, 19:50
            Miercuri, 15 noiembrie 17:40, 19:50
            Joi, 16 noiembrie 17:40, 19:50
            Vineri, 17 noiembrie 13:20, 17:40, 19:50
            Sambata, 18 noiembrie 13:20, 17:40, 19:50
            Duminica, 19 noiembrie 13:20, 17:40, 19:50
            Luni, 20 noiembrie 13:20, 17:40, 19:50
            Marti, 21 noiembrie 13:20, 17:40, 19:50
            Miercuri, 22 noiembrie 13:20, 17:40, 19:50
            Joi, 23 noiembrie 13:20, 17:40, 19:50

            Suburbicon
            (Suburbicon)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 18:00, 20:10, 22:30
            Marti, 14 noiembrie 18:00, 20:10, 22:30
            Miercuri, 15 noiembrie 18:00, 20:10, 22:30
            Joi, 16 noiembrie 18:00, 20:10, 22:30
            Vineri, 17 noiembrie 14:10, 17:40, 19:50
            Sambata, 18 noiembrie 14:10, 17:40, 19:50
            Duminica, 19 noiembrie 14:10, 17:40, 19:50
            Luni, 20 noiembrie 14:10, 17:40, 19:50
            Marti, 21 noiembrie 14:10, 17:40, 19:50
            Miercuri, 22 noiembrie 14:10, 17:40, 19:50
            Joi, 23 noiembrie 14:10, 17:40, 19:50

            Jigsaw: Moștenirea
            (Jigsaw / Saw: Legacy)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 18:50, 20:50, 22:50
            Marti, 14 noiembrie 18:50, 20:50, 22:50
            Miercuri, 15 noiembrie 18:50, 20:50, 22:50
            Joi, 16 noiembrie 18:50, 20:50, 22:50
            Vineri, 17 noiembrie 18:50, 20:50
            Sambata, 18 noiembrie 18:50, 20:50
            Duminica, 19 noiembrie 18:50, 20:50
            Luni, 20 noiembrie 18:50, 20:50
            Marti, 21 noiembrie 18:50, 20:50
            Miercuri, 22 noiembrie 18:50, 20:50
            Joi, 23 noiembrie 18:50, 20:50

            Vânătorul de recompense 2049
            (Blade Runner 2049 3D / Blade Runner 2)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 20:00
            Marti, 14 noiembrie 20:00
            Miercuri, 15 noiembrie 20:00
            Joi, 16 noiembrie 20:00
            Vineri, 17 noiembrie 21:00
            Sambata, 18 noiembrie 21:00
            Duminica, 19 noiembrie 21:00
            Luni, 20 noiembrie 21:00
            Marti, 21 noiembrie 21:00

            Omul de zăpadă
            (The Snowman)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 21:00
            Marti, 14 noiembrie 21:00
            Vineri, 17 noiembrie 22:00
            Sambata, 18 noiembrie 22:00
            Duminica, 19 noiembrie 22:00
            Luni, 20 noiembrie 22:00
            Marti, 21 noiembrie 22:00
            Miercuri, 22 noiembrie 22:00
            Joi, 23 noiembrie 22:00

            Mama
            (Mother!)
            Zile Ore
            Luni, 13 noiembrie 22:00
            Marti, 14 noiembrie 22:00
            Miercuri, 15 noiembrie 22:00
            Joi, 16 noiembrie 22:00

            Liga Dreptății
            (Justice League)
            Zile Ore
            Miercuri, 15 noiembrie 20:00
            Joi, 16 noiembrie 20:00
            Vineri, 17 noiembrie 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:00, 21:10, 22:30
            Sambata, 18 noiembrie 11:10, 12:30, 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:00, 21:10, 22:30
            Duminica, 19 noiembrie 11:10, 12:30, 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:00, 21:10, 22:30
            Luni, 20 noiembrie 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:00, 21:10, 22:30
            Marti, 21 noiembrie 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:00, 21:10, 22:30
            Miercuri, 22 noiembrie 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:00, 21:10, 22:30
            Joi, 23 noiembrie 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:00, 21:10, 22:30

            Hawaii
            (Hawaii / Uruguay)
            Zile Ore
            Vineri, 17 noiembrie 14:30, 16:50, 19:10, 21:30
            Sambata, 18 noiembrie 12:00, 14:30, 16:50, 19:10, 21:30
            Duminica, 19 noiembrie 12:00, 14:30, 16:50, 19:10, 21:30
            Luni, 20 noiembrie 14:30, 16:50, 19:10, 21:30
            Marti, 21 noiembrie 14:30, 16:50, 19:10, 21:30
            Miercuri, 22 noiembrie 14:30, 16:50, 19:10, 21:30
            Joi, 23 noiembrie 14:30, 16:50, 19:10, 21:30

            Prințesa Lebădă: Sub acoperire regală
            (The Swan Princess: Royally Undercover)
            Zile Ore
            Sambata, 18 noiembrie 11:30
            Duminica, 19 noiembrie 11:30

            Mame bune și nebune 2
            (A Bad Moms Christmas)
            Zile Ore
            Miercuri, 22 noiembrie 20:20
            Joi, 23 noiembrie 20:20

            Crima din Orient Express
            (Murder on the Orient Express)
            Zile Ore
            Miercuri, 22 noiembrie 21:40
            Joi, 23 noiembrie 21:40

            Abonare newsletter

            Aboneaza-te la newsletterul FilmSi pentru a primi pe e-mail stirile care te intereseaza.

            Nici noua nu ne place spamul, asa ca iti garantam ca nu vom da email-ul tau altora.

            Abonarea s-a facut cu succes!