Vrei la cinematograf?
        Filme
          Actori si regizori
            vezi toate rezultatele »

            CONTUL MEU

            Creeaza cont
            Program in saptamana 16-22 iulie
            Rezerva bilete la telefon 031 426 0536

            Cinema Happy Cinema - Bucuresti

            Program

            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 9:40, 10:40
            Marti, 17 iulie 9:30
            Miercuri, 18 iulie 9:30, 10:40
            Joi, 19 iulie 9:40

            Hotel Transilvania 3: Monştrii în Vacanţă
            (Hotel Transylvania 3: Summer Vacation)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 9:50, 12:00, 14:10, 16:20
            Marti, 17 iulie 10:00, 12:10, 14:20, 16:30
            Miercuri, 18 iulie 9:50, 11:40, 13:55, 15:40, 17:50
            Joi, 19 iulie 9:50, 12:00, 13:30, 16:30

            Prinţul fermecător
            (Charming 3D)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 10:20
            Marti, 17 iulie 9:35, 11:30
            Miercuri, 18 iulie 9:35, 11:30
            Joi, 19 iulie 9:30, 11:30

            Străjerii
            (The Sentries)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 11:10
            Marti, 17 iulie 11:20
            Miercuri, 18 iulie 11:20
            Joi, 19 iulie 11:20

            Chipuri, locuri
            (Visages villages)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 11:40
            Marti, 17 iulie 11:30
            Miercuri, 18 iulie 11:30
            Joi, 19 iulie 11:40

            Bigfoot Junior
            (The Son of Bigfoot 3D)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 12:20

            Ocean's 8: Jaf cu clasă
            (Ocean's Eight / Ocean's 8)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 12:30, 15:00, 19:10, 21:30
            Marti, 17 iulie 12:30, 14:50, 19:10, 21:30
            Miercuri, 18 iulie 12:00, 14:20, 16:50, 19:10, 21:30
            Joi, 19 iulie 12:50, 15:10, 20:00

            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 12:40, 17:20, 19:30, 21:40
            Marti, 17 iulie 12:40, 17:20, 19:30, 21:40
            Miercuri, 18 iulie 12:40, 17:20, 19:30, 21:40
            Joi, 19 iulie 12:40, 17:20, 19:30, 21:40

            Sicario 2: Soldado
            (Sicario: Day of the Soldado)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 13:00, 15:40, 18:20, 21:00
            Marti, 17 iulie 13:15, 15:50, 18:5, 20:40
            Miercuri, 18 iulie 13:10, 15:50, 18:5, 20:40
            Joi, 19 iulie 13:10, 15:50, 21:00

            Omul Furnică şi Viespea
            (Ant-Man and the Wasp)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 13:20, 16:00, 18:40, 21:20
            Marti, 17 iulie 13:00, 15:35, 18:15, 20:50
            Miercuri, 18 iulie 14:00, 16:5, 18:40, 21:15
            Joi, 19 iulie 13:50, 16:25, 18:40, 21:30

            Cu drag, Simon
            (Love, Simon)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 13:40
            Marti, 17 iulie 13:30
            Miercuri, 18 iulie 13:30
            Joi, 19 iulie 13:40

            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 14:20, 16:40, 18:30, 20:50
            Marti, 17 iulie 13:25, 15:40, 17:55, 20:10, 21:20
            Miercuri, 18 iulie 13:25, 16:40, 19:00, 20:00, 21:20
            Joi, 19 iulie 14:10, 15:40, 18:00, 20:20, 21:20

            Deadpool 2
            (Deadpool 2 )
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 14:50
            Marti, 17 iulie 14:55
            Miercuri, 18 iulie 14:55
            Joi, 19 iulie 14:55

            Budapest Noir
            (Budapest Noir)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 16:00
            Marti, 17 iulie 16:00
            Miercuri, 18 iulie 16:00
            Joi, 19 iulie 16:10

            Incredibila poveste a perei uriașe
            (The Incredible Story of the Giant Pear / Den utrolige historie om den kæmpestore pære)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 17:20

            Taxi 5
            (Taxi 5)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 18:10

            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 19:00

            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 20:30
            Marti, 17 iulie 21:00
            Miercuri, 18 iulie 21:00
            Joi, 19 iulie 20:50

            Jurassic World: Un regat în ruină
            (Jurassic World: Fallen Kingdom)
            Zile Ore
            Luni, 16 iulie 21:10
            Marti, 17 iulie 18:40

            Dragonul vrăjit
            (The Dragon Spell)
            Zile Ore
            Marti, 17 iulie 10:50

            Aventura piticilor
            (Gnome Alone 3D)
            Zile Ore
            Marti, 17 iulie 17:10

            Mamma Mia! O luăm de la capăt
            (Mamma Mia! Here We Go Again)
            Zile Ore
            Marti, 17 iulie 18:30
            Miercuri, 18 iulie 18:30
            Joi, 19 iulie 18:20

            Albinuța Maya 2
            (Maya the Bee: The Honey Games / Maya the Bee 2 3D)
            Zile Ore
            Miercuri, 18 iulie 12:00

            Sus Ancora! Elias și secretul din Marele Port
            (Anchors Up / Elias og Storegaps Hemmelighet)
            Zile Ore
            Joi, 19 iulie 11:00

            Minunea
            (Wonder)
            Zile Ore
            Joi, 19 iulie 17:30

            Maria by Callas
            (Maria by Callas)
            Zile Ore
            Joi, 19 iulie 18:30