Vrei la cinematograf?
        Filme
          Actori si regizori
            vezi toate rezultatele »

            CONTUL MEU

            Creeaza cont
            Program in saptamana 14-20 octombrie
            Rezerva bilete la telefon 0237.631.433

            Cinema Happy Cinema - Focsani

            Program

            Zile Ore
            Luni, 14 octombrie 14:00
            Marti, 15 octombrie 14:00
            Miercuri, 16 octombrie 14:00
            Joi, 17 octombrie 13:50
            Sambata, 19 octombrie 9:50
            Duminica, 20 octombrie 9:50

            Zile Ore
            Luni, 14 octombrie 14:30
            Marti, 15 octombrie 14:30
            Miercuri, 16 octombrie 14:20, 16:30
            Joi, 17 octombrie 14:10
            Vineri, 18 octombrie 14:00
            Sambata, 19 octombrie 13:50
            Duminica, 20 octombrie 13:50
            Luni, 21 octombrie 13:20
            Marti, 22 octombrie 13:20

            Zile Ore
            Luni, 14 octombrie 16:00
            Marti, 15 octombrie 16:00
            Miercuri, 16 octombrie 16:00

            Scapă cine poate
            (Ready or Not)
            Zile Ore
            Luni, 14 octombrie 16:40
            Marti, 15 octombrie 16:40
            Miercuri, 16 octombrie 21:10
            Joi, 17 octombrie 16:20
            Vineri, 18 octombrie 21:40
            Sambata, 19 octombrie 21:00
            Duminica, 20 octombrie 21:00

            Gemini: Conspirația
            (Gemini Man)
            Zile Ore
            Luni, 14 octombrie 18:20, 20:50
            Marti, 15 octombrie 18:20, 20:50
            Miercuri, 16 octombrie 18:20, 20:50
            Joi, 17 octombrie 16:00, 20:30
            Vineri, 18 octombrie 16:20, 21:30
            Sambata, 19 octombrie 16:00
            Duminica, 20 octombrie 16:00
            Luni, 21 octombrie 15:30
            Marti, 22 octombrie 15:30
            Miercuri, 23 octombrie 14:00
            Joi, 24 octombrie 13:30

            Zile Ore
            Luni, 14 octombrie 18:50
            Marti, 15 octombrie 18:50

            Joker
            (Joker)
            Zile Ore
            Luni, 14 octombrie 21:10
            Marti, 15 octombrie 21:10
            Miercuri, 16 octombrie 18:40
            Joi, 17 octombrie 21:00
            Vineri, 18 octombrie 18:50
            Sambata, 19 octombrie 18:30
            Duminica, 20 octombrie 18:30
            Luni, 21 octombrie 18:00
            Marti, 22 octombrie 18:00
            Miercuri, 23 octombrie 16:30
            Joi, 24 octombrie 16:00

            Maleficent: Suverana răului
            (Maleficent: Mistress of Evil)
            Zile Ore
            Joi, 17 octombrie 18:30
            Vineri, 18 octombrie 14:10, 16:40, 19:10
            Sambata, 19 octombrie 10:30, 13:00, 15:30, 18:00, 20:30
            Duminica, 20 octombrie 10:30, 13:00, 15:30, 18:00, 20:30
            Luni, 21 octombrie 13:30, 16:00, 18:30, 21:00
            Marti, 22 octombrie 13:30, 16:00, 18:30, 21:00
            Miercuri, 23 octombrie 13:30, 16:00, 18:30
            Joi, 24 octombrie 13:40, 16:10, 18:40

            Gauguin în Tahiti. Paradisul pierdut
            (Gauguin in Tahiti - Paradise Lost / Gauguin a Tahiti. Il paradiso perduto)
            Zile Ore
            Joi, 17 octombrie 18:30

            Aventură în natură
            (The Big Trip)
            Zile Ore
            Sambata, 19 octombrie 11:50
            Duminica, 20 octombrie 11:50

            It: Capitolul 2
            (It: Chapter Two)
            Zile Ore
            Luni, 21 octombrie 20:30
            Marti, 22 octombrie 20:30

            Zombieland 2
            (Zombieland: Double Tap)
            Zile Ore
            Miercuri, 23 octombrie 19:00

            Le ninfee di Monet - Un incantesimo di acqua e luce
            (Water Lilies of Monet - The Magic of Water and Light)
            Zile Ore
            Joi, 24 octombrie 18:30