Vrei la cinematograf?

        Filme
          Actori, regizori, scenaristi, producatori
            vezi toate rezultatele »
            Program in saptamana 21-27 mai
            Rezerva bilete la telefon (0259) 420.002

            Cinema Palace - Oradea

            Program

            Bigfoot Junior
            (The Son of Bigfoot 3D)
            Zile Ore
            Luni, 21 mai 9:00
            Miercuri, 23 mai 8:40

            Peter Iepurașul
            (Peter Rabbit)
            Zile Ore
            Luni, 21 mai 9:10
            Miercuri, 23 mai 10:20

            Zile Ore
            Luni, 21 mai 9:30, 18:35
            Marti, 22 mai 18:35

            Rață, Rață și Gâscan
            (Duck Duck Goose)
            Zile Ore
            Luni, 21 mai 9:50, 12:30, 17:00
            Marti, 22 mai 9:00, 12:30, 17:00
            Miercuri, 23 mai 10:45, 12:30, 17:00
            Joi, 24 mai 12:30, 16:50

            Răzbunătorii: Războiul Infinitului
            (Avengers: Infinity War 3D)
            Zile Ore
            Luni, 21 mai 12:00, 14:20, 16:30, 19:10, 21:50
            Marti, 22 mai 12:00, 14:20, 16:30, 19:10, 21:50
            Miercuri, 23 mai 11:40, 14:20, 16:30, 19:10, 21:50
            Joi, 24 mai 11:40, 14:10, 16:30, 18:40, 21:20

            Zile Ore
            Luni, 21 mai 12:10, 13:30, 17:25, 19:30, 21:35
            Marti, 22 mai 11:30, 13:30, 17:25, 19:30, 21:35
            Miercuri, 23 mai 11:25, 13:30, 17:25, 19:30, 21:35
            Joi, 24 mai 12:00, 13:30, 18:10, 20:20, 22:20

            Toxic
            (Just a Breath Away / Dans la brume)
            Zile Ore
            Luni, 21 mai 12:15, 15:40
            Marti, 22 mai 12:15, 15:40
            Miercuri, 23 mai 13:00, 15:40
            Joi, 24 mai 15:45

            Deadpool 2
            (Deadpool 2 )
            Zile Ore
            Luni, 21 mai 12:55, 14:15, 15:10, 17:30, 18:45, 19:50, 21:5, 22:10
            Marti, 22 mai 12:55, 14:15, 15:10, 17:30, 18:45, 19:50, 21:5, 22:10
            Miercuri, 23 mai 10:30, 12:50, 14:15, 15:10, 17:30, 18:45, 19:50, 21:5, 22:10
            Joi, 24 mai 11:45, 12:55, 14:15, 15:15, 17:40, 19:10, 19:55, 22:10

            Blockers
            (Blockers / The Pact)
            Zile Ore
            Luni, 21 mai 14:00
            Marti, 22 mai 14:00
            Miercuri, 23 mai 14:00
            Joi, 24 mai 14:00

            Midnight Sun
            (Midnight Sun)
            Zile Ore
            Luni, 21 mai 14:40
            Marti, 22 mai 14:40
            Miercuri, 23 mai 14:40
            Joi, 24 mai 14:50

            Un fel de America 3
            (Valami Amerika 3)
            Zile Ore
            Luni, 21 mai 16:5
            Marti, 22 mai 16:5
            Miercuri, 23 mai 12:00, 16:5
            Joi, 24 mai 16:10

            Hai, că sunt belea!
            (I Feel Pretty)
            Zile Ore
            Luni, 21 mai 16:30, 18:5, 20:10
            Marti, 22 mai 16:30, 18:5, 20:10
            Miercuri, 23 mai 10:55, 16:30, 18:35
            Joi, 24 mai 16:35

            Adevăr sau provocare
            (Truth or Dare)
            Zile Ore
            Luni, 21 mai 20:35, 22:15
            Marti, 22 mai 20:35, 22:15

            Albinuța Maya 2
            (Maya the Bee: The Honey Games / Maya the Bee 2 3D)
            Zile Ore
            Marti, 22 mai 9:30, 12:00

            Zile Ore
            Miercuri, 23 mai 18:10, 20:10, 20:50, 22:5
            Joi, 24 mai 17:30, 19:30, 21:30

            Minunea
            (Wonder)
            Zile Ore
            Miercuri, 23 mai 9:15

            Ferdinand
            (Ferdinand)
            Zile Ore
            Miercuri, 23 mai 9:30

            Solo: O Poveste Star Wars
            (Solo: A Star Wars Story)
            Zile Ore
            Joi, 24 mai 18:30, 21:00, 21:45

            Abonare newsletter

            Aboneaza-te la newsletterul FilmSi pentru a primi pe e-mail stirile care te intereseaza.

            Nici noua nu ne place spamul, asa ca iti garantam ca nu vom da email-ul tau altora.

            Abonarea s-a facut cu succes!